TEKSTESHQIP

ESTTO
Nuk Kam Faj
Lyrics

Ref:X3
Nuk kom faj qe ike ti
Humbe zemren qe t'dha dashni
Nuk e di ku gabum
Sa shpejt na u harrum

Prekjen tonde une n'shpirtin tem pe ni
Pse une t'deshta ty kam shum hala se di
Kohen mat mire une, me ty une e kom kalu
Vet ki dasht ti prej meje mu largu

Ref:X2
Nuk kom faj qe ike ti
Humbe zemren qe t'dha dashni
Nuk e di ku gabum
Sa shpejt na u harrum

Asnihere nuk t'kom dasht ty veq hajt
Kom menu gjith ty met mbajt ngat
Ton jeten me ty me ndajt ni shtrat
Se di ku jam as se di ku shkoj
Me plag n'zemer po jetoj
Tash ti m'thuj se si t'haroj

Nuk kom faj qe ike ti
Humbe zemren qe t'dha dashni
Nuk e di ku gabum
Sa shpejt na u harrum
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj projekti u lansua online i përpunuar nga ana vizuale me një klip muzikor, i cili është punuar nga Andi Dautaj. Videoklipi u publikua me datë 14 Janar 2018. Për melodinë dhe për fjalët e këngës është kujdesur vetë këngëtari.
 Të njëjtit bashkëpunëtorë, kanë realizuar gjatë vitit të kaluar projektin “Inat”, që është pëlqyer shumë nga publiku.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200