TEKSTESHQIP

ESTTO
Pa Ndjenja
Lyrics

Krejt kto ndjenja i majta mrena
Se kam prit qe shpinen
ti mu sot ma kthen
Jam akull mrena,
E vuj me ndjenja
dashnin qe ti mu kurr s'ma dhe

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

A kam un faj qe s'jam me ty
A ka me shpres mu kthy na dy
Ftyra jote m'del gjithkah
Nuk kam dasht me ty me u nda

Cdo dit un mendoj per ty
Edhe pse s'jam me me ty
Nga vetmia qe un kam
Kjo zemer per ty po qan

REF 2x:
Me t'harru nuk po guxoj,
dhimbjen me shum po ma shton,
kur pe di qe s'jena mo
Na dy bashk nuk jena mo

DËRGOI:
INFO
Ky materiali muzikor është përcjellë para publikut i ilustruar mjaft mirë me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 3 Nëntor 2019. Për vijën melodike dhe për fjalët e këngës është përkujdesur vetë artisti, teksa këngën e punoi në studio Big Bang (Arbër Gjikolli).
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200