TEKSTESHQIP

Estto
T'du Hala
Lyrics

Tash si t’ndaj shtratin une pa ty.. jo jo..
Vec kjo zemer e din sa, po duron..
Shpirtin pe dehi me raki
Prej merzis qe s’jom me ty…

REF.:
Sa kisha dasht me t’pa e, une met pa e..
E met thon qe t’du hala
Pse lype me u nda e
Thelle ne zemer, ti m’ke vra..

E di e di, as ti e lumtur sje
Me dashnin qe perkrah ke..
E di e di, pik ne zemer kom met mbet
Ton jeten sa ki me pas jete..
E di e di, sa vret nje dashuri
Si mujte mem lon vet ti..
E di e di, qe prap kthehesh ti.. ooo

REF.:
Sa kisha dasht me t’pa e, une met pa e..
E met thon qe t’du hala
Pse lype me u nda e
Thelle ne zemer, ti m’ke vra..
INFO
Më datë 9 Maj 2021, Estto publikon videoklipin "T'du Hala". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ESTTO. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.