TEKSTESHQIP

ESTTO
Boll Mo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll Mo" kënduar nga ESTTO.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky krijim muzikor prezantohet online i përpunuar mjaft këndshëm me anë të një videoklipi, produksioni i të cilit u krijua nga BUG Production. Ky videoklip u publikua më 21 Dhjetor 2022. Kompozitor është vetë këngëtari, ndërsa tekstin e krijuan Elvir & ESTTO.