Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - E Di

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - E Di  (Feat. Minatori)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ethnomenon"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Minatori

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00E shtune veni osht ne flame
si gjith fun ne qdo skej
e boi mir ska lidhje ku
club, bazen a barbecue,
pak stone castle, pak sambuca
hip hop, rock a darabuka
we don't give a f**k
po shloi muzik per kejt kapak,
wua ktu krejt pi njoh
po sa vlen kjo kur ty s´pot shoh,
disponimi low pa ty ne ket ven
atmosfera bjen nese ti nuk vjen
ti flet omel mos t´foli per mu vesh,
ti kcen seksi krejt e qon pesh,
e di qe ki qef me ardh ti ktu
i nij hapat e tu huu qe me thoin...

Minatori:
(Qe me thoin se ti dO te jesh ketu)
E di,E di qe do te vish
E di se do te shoh x4

Ka shum tjera qe i njoh
(ngom)
po ma mir se ti spo shoh,
pak pa ty nuk nihem mir
me telefon n´dor mos rasisht po thirr,
po sillna e po pij e po pres me ardh dhe ti
me ma bo nejen shum ma mir
me ma bo pijen shum ma t´mir
du met pa tu kcy
edhe po du me t´pah ty n´sy
edhe qa u bo sonte pom mungon
ku o problemi me dit a bon?
Porosis njo vin dy a tri
shoqet i ki ktu jan pa ty,
kur mas paku une pres
ne telefon vjen 1 sms.

Minatori:
(Qe me thot se ti do te jesh ketu)
E di,E di qe do te vish
E di se do te shoh x8

Nje munges pe ndjej
me sy un ty s´pot gjej
pa ty s´kom trip,
pa t s´kom funny
kam nje muges pe vrejme sy
un ty s´pot gjej
pa ty s´kom trip,
pa ty s´kom funny...

MINATORI:
E di,E di qe do te vish
E di se do te shoh x8


Ky tekst u dërgua nga E-m-a   Strong   bzzzz
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet