A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Minatori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52
BIOGRAFIA: Minatori është një grup artistësh i njohur. I takojnë gjeneratës kur muzika është dëgjuar e ndjerë. Andaj zbrazësia që ata kanë lënë në skenën shqiptare çdo ditë e më shumë po len gjurmët e saj. Rok bendi ‘Minatori’ ndonëse prezent kohë pas kohe nëpër mbrëmje të ndryshme, ka vjet që s’kanë sjell në skenë një këngë të re. Ani pse kërkesat për rikthimin e tyre janë të shumta, solisti i ‘Minatorit’, Naser Gjinovci ka bërë të ditur arsyet e mos pranisë së tyre në skenë. “Ka kohë që po flasi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Valton Beqiri

Shto profile

zyrtare

Orgazmi Më Vjen Prej Syve Të Tillë


» Dërgo Një Këngë »

Të Dua Sa Kosovën
Këng Mllefi
Krejt Njejte
Te Mramen Nuk E Thame


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Night Rappers

Infinit Records

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

7me7

Tempulli G

Kthjellu

Grupi Mjellma


Tags: Minatori

Minatori në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019