A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Etnon - She Is Hot  (Feat. Blasta & Big Basta)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/07/2012

2012-07-04T01:32:59

Featuring

Blasta

Featuring

Big Basta

Song from the album:

"7th Chapter"


BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

GENCI:
Shes really really really hot bejbe
menon per ty qdo nat a lot a lot bejbe
per qdo problem i got the ....
E OOOOH youre my fantasy....
..................
..................
i do true se mpelqen
era jote zemer ...... po kcen
...... gjithmone me buz ngaz
ajo femen din mu ......
..... shes really hot
bota esht e jemja kur e kom ata ngat

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

BIG BASTA:
sa mir nis dita la es la bonita
ndez gramafonin si nhavana pa drita
shum vap veq kmisha me orkida
dal shum i qet se pom pret mamasita
per ate fytren tate do merrje autostrad
kom vetem si i qmend vajtje ardhje
jom tipi qe per ty gjej rrugdalje
pyte dhe pasqyren kush e meriton medaljen
je borbardha po e nxime pak nga djelli
un jam princi jot kohet e fundit shtova kile
GENCI:
i drive me crazy evrey fuckin day
killin me softly sa her jom knej
BIG BASTA:
Se kom iden se sa shum to sgjas
kur nje femer kaq e nxet merr flak flak
mke bo locco kom net qe nuk flej
tripa me menime sikur te dy edhe flej

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

GENCI
kjo esht vera jote paske fat
nuk ki konkurenc kur del qdo nat

MILOTI:
tipa afer , afer teje
trying to make impresion po ti nuk e vreje
prezenca jote i bon tjerat xheloze
kompleksohen vrehen gjeste nervoze
femnat sikur ti mbojn mu ni okej
qdo detaj n trupin ton pe vrej
pamja e qmushme lekura e lmushme
ndjenja qe tkom afer e lakmushme
beautiful shes very hot
bota osht e jemja kur e kom ata ngat

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot


Lyrics submited by Madh
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019