TEKSTESHQIP

Etnon
She Is Hot
Lyrics
(Feat. Blasta & Big Basta)

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

GENCI:
Shes really really really hot bejbe
menon per ty qdo nat a lot a lot bejbe
per qdo problem i got the ....
E OOOOH youre my fantasy....
..................
..................
i do true se mpelqen
era jote zemer ...... po kcen
...... gjithmone me buz ngaz
ajo femen din mu ......
..... shes really hot
bota esht e jemja kur e kom ata ngat

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

BIG BASTA:
sa mir nis dita la es la bonita
ndez gramafonin si nhavana pa drita
shum vap veq kmisha me orkida
dal shum i qet se pom pret mamasita
per ate fytren tate do merrje autostrad
kom vetem si i qmend vajtje ardhje
jom tipi qe per ty gjej rrugdalje
pyte dhe pasqyren kush e meriton medaljen
je borbardha po e nxime pak nga djelli
un jam princi jot kohet e fundit shtova kile
GENCI:
i drive me crazy evrey fuckin day
killin me softly sa her jom knej
BIG BASTA:
Se kom iden se sa shum to sgjas
kur nje femer kaq e nxet merr flak flak
mke bo locco kom net qe nuk flej
tripa me menime sikur te dy edhe flej

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

GENCI
kjo esht vera jote paske fat
nuk ki konkurenc kur del qdo nat

MILOTI:
tipa afer , afer teje
trying to make impresion po ti nuk e vreje
prezenca jote i bon tjerat xheloze
kompleksohen vrehen gjeste nervoze
femnat sikur ti mbojn mu ni okej
qdo detaj n trupin ton pe vrej
pamja e qmushme lekura e lmushme
ndjenja qe tkom afer e lakmushme
beautiful shes very hot
bota osht e jemja kur e kom ata ngat

BLASTA:
aint sleep for days
but i dreamted alot
e shoh qdo nat shes really hot
she drop me crazy kur e kom ngat
she realize shes really hot

DËRGOI: