Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eva Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Eva Imeri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Eva Imeri merr pjesë në X Factor Albania 1. Më datë 12 Maj 2014, Eva publikon videoklipin "Te Dua Por S'te Kam". Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Në Nëntor 2014, Eva merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "S'te Mjafton Nje Zemer". Në kërkim të një zemre që ta dashurojë, ajo na tregon për këngën: “Fabula e saj është krijuar si një skenar film...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Motra e

Xhuljo Imerit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klea Balukja

Elona

Almeda Luca

Mira Meziu

Erika

Lori Delhysa

Anisa Dervina

Deborah Xhako

Enkeleda Gjongeci

Borjana Dokle

Tags: Eva Imeri, Eva, Evanthia Imeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet