A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhuljo Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Xhuljo Imeri është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. I rritur ne jug te Shqiperise (Gjirokaster), Xhuljo eshte edhe record producer me nje background te pasur dhe pjesemarres ne prodhimin e shume kengeve. Më datë 5 mars 2018, Xhuljo fillon karrieren si kengetar me publikimin e kenges se tij te pare "Arsye" ne kanalin e tij zyrtar ne Youtube, nje kenge qe i perket zhanreve EDM/Pop. Më datë 16 Qershor 2018, Xhuljo Imeri publikon videoklipin "If I". Muzika e këngës u punua nga vetë Xhuljo Imeri,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Orjent Memo

Vëllai i

Eva Imerit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dukati

Ram Kukaj

Fifty

Loni Gashi

I2rejt

Mistiku

Granit Ahmeti

Ex Wolf

Valmir Shala

Meti Maloku


Tags: Xhuljo Imeri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019