Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evans Rama - Gabimet Falen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Un nuk besoj
Veten s’e njoh
Koha kaloi
Vetmin e shoh
Gabimet falen
Kujtimet s’ndalen
Erresir dhe drit
Femij ne shpirt

Rref.
Dua un dua te dua
Koken pas un mos ta kthej
Ku kam gabuar pse mua
Fatin më mos më genjej

Dhe koken pas sikur ta kthej
S’do mundem dot ty te te gjej
Se me je enderr a kujtim
Se ti je pjes e shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga Danny Z.Evans Rama
Publikimi: 30/07/2020
Muzika: Alandy & Evans Rama
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production


Evans Rama - Gabimet Falen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimet Falen".
3. Video është e këngës "Gabimet Falen", por nuk këndohet nga Evans Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evans Rama:


Komente 0