Më mbaj mend (për 1 muaj)

Evi Reçi - Kur Unë Një Gjë E Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Princeshen e keshtjelles njohe ti
ishe thjesht nje tek me shume
nuk kisha as qyshimet e dashnise
dhe thash po po! kjo gje u be!
Kaprico, cmenduri apo magji?
Po trembesh, largohesh por ti e di mire
mon ami, ma petit!

Kur une nje gje e du
asnjoni mos be ze
asnjoni mos thot as po as jo
Kur une nje gje e du
dhe them se eshte per mu
te tjeret s'i degjoj mendjen s'e ndroj.

Dhe shpejt zbulova se cfare deshe ti
fjalekryq i plot, me shkoi kot
se vone kuptova kisha rene n'dashni
kete loje jo me s'e shijoj dot
dhe po ta them une ty sot se synin ta kam vu
dhe po ta them une ty sot se ti je per mu

Kur une nje gje e du
asnjoni mos be ze
asnjoni mos thot as po as jo
Kur une nje gje e du
dhe them se eshte per mu
te tjeret s'i degjoj mendjen s'e ndroj.

Dhe pse ata me thone
ai nuk ben per ty nuk shkon (x2)
praparap do ta tendoj dhe prap parap do ta provoj (x2)
Evi Reçi
Publikimi: 12/10/2019
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 17
Muzika: Olsa Toqi
Orkestrimi: Sergio Hajdini
Video Produksioni: Pro Video


Evi Reçi - Kur Unë Një Gjë E Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Unë Një Gjë E Du".
3. Video është e këngës "Kur Unë Një Gjë E Du", por nuk këndohet nga Evi Reçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Evi Reçi:


Komente 0