TEKSTESHQIP

Ezo Menic & Labinot Rexha
Tallava (Baresha Party 2022)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava (Baresha Party 2022)" kënduar nga Ezo Menic & Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u krijua nga Artan Mezini (Arti Rec).