TEKSTESHQIP

Ezo Menic & Ylber Osmani
Hajt Hajt Ki Me Pa
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Hajt Ki Me Pa" kënduar nga Ezo Menic & Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit është Abaz Selmani.