Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
F-Boogie

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: F-Boogie është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. F-Boogie [Fitimi] osht njoni prej pjestarve t`grupit THE CANNIBALZ. Fitimi ka fillu me knu qysh n`fillim t`krijimit t`grupit , njona prej kongve t`tij t`para osht "JETA". Mas ksaj konge dulen shum hite n`bashpunim me The Cannibalz , priten edhe shum hite tjera. !...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pepi

Hanello

Oran G

Kacho

Enigma

Bigg V

99nci

Biggi

Pancho

Fresh-P

Tags: F-Boogie, F.Boogie, F Boogie


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet