Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabian Basha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Fabian Basha është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Produkt 28

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fabian Basha, Fabjan Basha, Fabi

Komente 0