TEKSTESHQIP

Fabian Basha & Eneda Tarifa
Nuk Mund Te Marresh
Lyrics

hee......haa....

Mos fol me mir te heshtim ne sot
e mos me pyt pse dorzohem kaq leht
e di me veten time jo nuk ngjaj por
dikur nëpër nat dot pushoj dhe ky shpirt sot

Eneda...
Porsi nje mos dilem kjo ndarje ra bus'tsisht
Nuk me le ajo tet sho per her te fundit
Nuk me le ajo te ngroh ne kraht e tua te qendroj
Nuk me le as te pushoj ne prehrin tend shpirt
Fabi....
E genjyem veten sa keq..Eneda(nuk mund te ket me asgje)

REFRENI:
Nuk mund te marresh te marresh premtime nga un do largohem nga ty..
Nuk mund te marresh te marresh premtime nga un do sherohem nga ty..

Eneda:
Shpirti yt gjithmon dot mbes nje parfum mbi trupin tim
E ne dhomen ton te ngrir do ta fshehim si kujtim.

Fabi..
Ate qe ndjejm un dhe ti pak sekonda lumturi,pak frymarje dashuri
sot do zhduken bashk me ty

Eneda..
Pyes veten si harrum kaq shpejt
Kur premtonim si te dehur perjetsisht
Shpresoj mos tet vi keq(un shpresoj qe ta kuptosh),qe mrekullia ishe ti..

REFRENI:
Nuk mund te marresh te marresh premtime nga un do largohem nga ty..
Nuk mund te marresh nuk mund te marresh premtime nga un do largohem nga ty..

DËRGOI: