TEKSTESHQIP

Fadil Riza
Nuk Ta Fali
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ta Fali" kënduar nga Fadil Riza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 13 Prill 2017, Fadil Riza publikon videoklipin "Nuk Ta Fali". Muzika e këngës u punua nga Arsim Bunjaku, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.