Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fahrije Zogaj - Ball Per Ball

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ball Per Ball".
3. Video është e këngës "Ball Per Ball", por nuk këndohet nga Fahrije Zogaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fahrije Zogaj - Ball Per Ball  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Ball Per Ball"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Krejt hallet e dynjase mbi supet e mia nga tradhetia e djalit t`rand e shpresa e fukarase eshte veq Dashuria,un as Dashuri nuk kam,e sa shum lendohet zemra kur eshte e tradhetuar po kendoj un me trishtim,Kenga ime eshte per femra qe kan dashuruar ,nga kjo kenge let marrin msim..

Ball per ball deshta mei shty malet, falas qka nuk falet veq per Dashurin ..
ball per ball me veten un luftova kot un u mundova ne gjak e kish tradhtin..(2 ref)

Ball per ball deshta mei shty malet
falas qka nuk falet veq per dashurin..
ball per ball me veten un luftova, kot un u mundova ne gjak e kish tradhtin...


Ky tekst u dërgua nga  Diflona
Më Shumë Këngë Nga Fahrije Zogaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet