Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fahrush Azemi - Adoleshente Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kur te thote ai te dua a mendon ti per mu edhe pse nuk jemi bashke a m'don si m'ke dasht. Kur i thua atij te dua a mendon ti per mua edhe pse jemi dasht kurre s'do t'jemi bashke.....
Ref. Ti ke mbet adoleshente sa t'shoh ty me ben per vete ti moj lule po ndrron kopshte i ke lan pas tana shoqet. Ti ke gjak adoleshente don me mua dhe kend tjeter ma shkel syrin kafshon buzen edhe pak po e qel bluzen.
Ne dy ruajme nje fshehtsi lutem me mirsi per dashuri ti ndrron streh por te une vend nuk ke.
Ne dy ruajme nje fshehtsi lutem me mirsi ruje djalin qe ke sot mos ja beje jeten me lote.
Ref. Ti ke mbet adoleshente sa t'shoh ty me ben per vete ti moj lule po ndrron kopshte i ke lan pas tana shoqet. Ti ke gjate adoleshente don me mua dhe kend tjeter ma shkel syrin kafshon buzen edhe pak po e qel bluzen.2.


Ky tekst u dërgua nga Laureta

Fahrush Azemi - Adoleshente
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adoleshente".
3. Video është e këngës "Adoleshente", por nuk këndohet nga Fahrush Azemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fahrush Azemi:


Komente 0