TEKSTESHQIP

Fanushe Ahmetaj
Kur Flasin Heronjët
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Flasin Heronjët" kënduar nga Fanushe Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se projekti muzikor është paraqitur para audiencës i përpunuar me profesionalizëm me klip muzikor, i cili është përgatitur nga MProduction. Ky videoklip u publikua më 8 Nëntor 2016. Kompozimin dhe tekstin e kreu Naim Gjoshi, teksa autor i orkestrimit është Burim Krasniqi.