Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gent Fatali - I Ka Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  26

Bejb ti m'nje, une ty t'njo jom me engjull sjom me to
Qka boj per ty? Gjithqka
Derisa para meje t'sho, je njo e din
Told ya ta kom thon qet sen n'fillim
Smunet me na hi kerkush n'mes
E ki emnin Jet ama une t'thirri Film gjdo mengjes
Skom nevoj met thon qe je ma e mira kur t'kom ty se
Sem vyn eurot sem vyn paret sem vyn lirat eh....yeee
Tjerat para teje si sho si mem ra dilli n'sy
E nese m'vesin kush m'pelqen ju thom T edhe I ....TI
Boj per ty qa dush nese don ta bi edhe do dhe prej hane veq ti a m'thu
As long as you happy - Veq ti a m'thu
As long as you here - Veq ti a m'thu
Ti e din kush jom e din qa du, ftyra jote ngat temes
Her po mi kqyr syte her po mi kqyr buzt

Refren:
I ka krejt krejt krejt krejt
I ka krejt krejt krejt krejt
I ka krejt krejt krejt krejt
I ka krejt krejt krejt krejt
Sen spo i mungon
I ka krejt
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi

Ti e din qe po foli per ty
T'kom pa mram n'anderr ma ke bo me sy
Edhe diqysh m'ke kqyr si me dasht mem thon
Qe un duhet me lyp qeshtu qysh jom tut lyp
Kallxom ku je mshef kallxom pse po ik
Du me ti pa syt kallxom ku me t'prit
Sdi sa ja tu e dit qe sa dit tu t'lyp
A thu ku me dit ti a je tu m'prit
A nashta je tu ik e kurr skom me t'gjet
Veq po du me dit nese muj met prek
A nashta tkom pas ngat e skom mujt met vrejt
Nese muj me dit a ko me mujt me t'gjet qet jete
Nese nuk t'gjej i bjen qe nuk ka engjuj n'kete planete

Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi

I ka krejt krejt krejt krejt
I ka krejt krejt krejt krejt
I ka krejt krejt krejt krejt
I ka krejt krejt krejt krejt

Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi
Bejb a je ti qajo qe pe lypi

Bejb I am here qajo qe pe lyp ti


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Gent Fatali
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/11/2015
Teksti: Gent Fatali
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Mixey


Gent Fatali - I Ka Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Ka Krejt".
3. Video është e këngës "I Ka Krejt", por nuk këndohet nga Gent Fatali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gent Fatali:


Komente 1