TEKSTESHQIP

Fatbardha Bengu
S'di Te Vallzoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'di Te Vallzoj" kënduar nga Fatbardha Bengu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me tekst të shkruar nga Dionis Bubani.