TEKSTESHQIP

Rita Vako
S'di Te Vallzoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'di Te Vallzoj" kënduar nga Rita Vako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Dionis Bubani.