Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Fatima Ymeri - Lot Dashnie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2018

2018-10-26T17:00:08

Muzika & Teksti:

Edlir Begolli

Teksti:

Pirro ÇakoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lot Dashnie" kënduar nga Fatima Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatima Ymeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatima Ymeri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet