Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatima Ymeri - Ani Mori Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Ani mori nuse
Ani qaf gastare
Hani ato rruze
Hani ato pare
Ani mori nuse
Ani qaf gastare
Hani ato rruze
Hani ato pare
Une nuk due rruze
Une nuk due pare
Une e due burrin
Vetem me cigane 2here

Ani mori nuse
Ani qaf gastare
Hani aton rruze
Hani aton pare
Ref:2here
As nuk due rruze
As nuk due pare
Une e due burrin
Vetem me cigane

Ani me cigare
Ani me kutie
O me buze te zeza
Veshur si sofie


Ky tekst u dërgua nga EylylFatima Ymeri
Publikimi: 01/01/2019
Produksioni: Edlir Begolli


Fatima Ymeri - Ani Mori Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Mori Nuse".
3. Video është e këngës "Ani Mori Nuse", por nuk këndohet nga Fatima Ymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatima Ymeri:


Komente 1