TEKSTESHQIP

Fatima Ymeri
Reflekto
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Reflekto" kënduar nga Fatima Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë dhe tekstin e mori përsipër Pirro Çako, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Alban Male.