Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fatjeta Barbullushi - Pash Dy Syte Ne Balle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pash Dy Syte Ne Balle".
3. Video është e këngës "Pash Dy Syte Ne Balle", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fatjeta Barbullushi - Pash Dy Syte Ne Balle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Gezimet në jetë për mua ishin të rralla
e premtimet tua vetëm përralla
koha kot kalon se dhembja nuk treti
eee zemra s'e pranon realitetin
Sa herë ti ke dalë me tjetrën fshehur
krejt, krejt i kam dit
por vetëm kam heshtur
kam heshtur dhe kam shpresuar
se dhe ti një ditë do t'kesh ndryshuar

Pash dy sytë në ballë, dy syt në ballë
a e din sa kam duruar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar,
pash dy sytë ne ballë, dy sytë ne ballë
a e din sa kam duruar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar
me njeriun e gabuar.

Gezimet ne jetë per mua ishin të rralla
e premtimet tua vetëm perralla
koha kot kalon se dhembja nuk treti
zemra s'e pranon realitetin.
Sa herë ti ke dalë me tjetrën fshehur
krejt, krejt i kam dit
por vetëm kam heshtur
kam heshtur dhe kam shpresuar
se dhe ti një ditë do t'kesh ndryshuar

Pash dy sytë ne ballë, dy sytë ne ballë
çka ke mendu kur më ke tradhtuar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar,
pash dy sytë ne ballë,dy sytë ne ballë
a e din sa kam duruar
a mendove vall se jam e marrë
e une kam qën e dashuruar
me njeriun e gabuar.


Ky tekst u dërgua nga  arbenita
Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet