Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjeta Barbullushi - Dashuri Ne Distance  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Dance Floor"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

Asnjë Koment

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00Ola esta cancion es para ti corazon mi vida espera ce tu vuelvas no me dehas nuca mas
Histori sentimentale tinguj fjalet qe nuk ja thu se di ku ti dhe une ishe ndjenj me rale jeta ndahet cop per ne te dy .
Te dua shum
Ref.. E di zemer po te me merrje e te vendoshe ne dife sepse une te dua ty kur dy njerz duhen kurr nuk ndahen te premetoj se ne qdo moment do te jem me ty me ty
OhOh oh
Shum endrruam qka nuk tha sod une jam e sigurt shoh pergjithmon qindra kilometra larg je sa te dua kur mendoj gjitha forc
Ref..E di zemer po te me merrje e te vendoshe ne dife sepse une te dua ty kur dy njerz duhen kurr nuk ndahen te premetoj se ne qdo moment do te jem me ty me ty
Ola mi amor no te puedo olvidar no puedo no se va besame me muero sin ti
Doja qe te sih speciale jo te shfaqeshe pastaj mori fund nuk e di a duhet te kerkoj falje por mendoj em mir keshtu eedhe unee
reff..E di zemer po te me merrje e te vendoshe ne dife sepse une te dua ty kur dy njerz duhen kurr nuk ndahen te premetoj se ne qdo moment do te jem me ty me ty


Ky tekst u dërgua nga Blini
Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet