Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Popovci - S'ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

A po e nin? Zemer a ki?
T'thirra dashni, por ti jo s’po di
Me dasht nuk po di
Thuaj ka je,..., kur deri dje
Ishim vetem ne, e tash vetem m'le

Tu luta por prape me le te qaj
Nga dhimbja qe mbaj
nga kjo dashni po vdes ngadale

[REF.:]
Ti more frymen nga fryma jeme
Ti more shpirtin dhe zemren teme
Nuk ta fal, jo s'ta fal
Dhe me vet jam e lenduar
Kur me kohe me ka vazhduar
Nuk ta fal, jo s’ta fal

A po e nin? Zemer a ki?
T'thirra dashni, por ti jo s'po di
Me dasht nuk po di
Thuaj ka je,..., kur deri dje
Ishim vetem ne, e tash vetem m'le

Tu luta por prape me le te qaj
Nga dhimbja qe mbaj
nga kjo dashni po vdes ngadale

[REF. 2x:]
Ti more frymen nga fryma jeme
Ti more shpirtin dhe zemren teme
Nuk ta fal, jo s’ta fal
Dhe me vet jam e lenduar
Kur me kohe me ka vazhduar
Nuk ta fal, jo s’ta fal


Ky tekst u dërgua nga M.K

Fatlume Popovci - S'ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ta Fal".
3. Video është e këngës "S'ta Fal", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:


Komente 0