Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Popovci - Na Ka Nda Nje Oqean Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lamtumir kur u ndam
Ate nate kur binte shi
Si tani qave ti, qave ti
Ku ka lot, me pas vjen tradheti
Te dua ti me the
por tani me tjeter je
Genjeve ti ateher
Genjem ti edhe nje here

REF. x2
Na ka ndare ne te dy nje oqean
Nuk ka zjarr qe lotin tim e than
Qofsh i lumtur, kete urim ta coj
Dhe dy jet ti kem ty ste harroj

Nje urim ty nga larg
Zemer ty po ta dergoj
Lumturin qe sta dhash
Tjetra /i le ta dhuroj
Mos me pyet ti tani, si jetoj
Te dua ti me the
Por tani me tjeter je
Genjeve ti ateher
Genjem ti edhe nje her

REF. x2
Na ka nda ne te dy nje oqean
Nuk ka zjarr qe lotin tim e than
Qofsh i lumtur kte urim ta coj
Dhe dy jet ti kem ty ste harroj


Ky tekst u dërgua nga Samoel HaxhaniFatlume Popovci
Publikimi: 19/01/2022
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)
Video Produksioni: Imagine Films
Violin: Kristian Xhaferaj
Electro Saz: MubiFatlume Popovci - Na Ka Nda Nje Oqean
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ka Nda Nje Oqean".
3. Video është e këngës "Na Ka Nda Nje Oqean", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:


Komente 0