TEKSTESHQIP

Fatmir Daja
Dashnia E Parë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia E Parë" kënduar nga Fatmir Daja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Korrik 2019, Fatmir Daja publikon videoklipin "Dashnia E Parë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Natti.