TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
A Ke Dashni
Lyrics
(Feat. Petronella)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ke Dashni" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, projekti u paraqit në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar tejet mirë me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 16 Gusht 2019. Autor i tekstit është vetë këngëtari, ndërsa arranzhues i muzikës është Alban Furtuna.