TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Vet M'ke Lon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vet M'ke Lon" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 29 Tetor 2019, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Vet M'ke Lon". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu.