TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Sonte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor përcillet para audiencës me shije edhe me një klip muzikor, për të cilin u kujdesën Pro Video & Fatmir Sufa. Ky videoklip u publikua me datë 23 Shtator 2022. Për komponimin dhe për tekstin është kujdesur Irkenc Hyka.