Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatmir Sula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Fatmir Sula është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 8 Nëntor 2011, Fatmir Sula publikon videoklipin "Nuk Na Duhet Tallavaja". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 20 Mars 2017, Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla publikojnë videoklipin "Santi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla. Më datë 30 Prill 2018, Fatmir Sula publikon videoklipin "Atmosfere". Muzika dhe teksti u shkruan nga Eri Qer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Fransua Sulës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Altin Tirona

Egzoni Vogel

Mursel Murseli

Fidan Hajrizi

Aldi Loci

Skender Buzoli

Miri Kamzes

Artur Qerimi

Soni Beratit

Shefqet Rogova


Tags: Fatmir Sula

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet