Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fransua Sula

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Fransua Sula është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 6 Janar 2017, Franci Sula & Landi Roko publikojnë videoklipin "Krem Karamel", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani. Më datë 16 Mars 2017, Franci Sula publikon videoklipin "Kam Mall". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Fatmir Sulës

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naldi (Ronaldo Shtylla)

Mandi

Soni Alidemit

Florian Shtambari

Ilir Tironsi

Imbro Manaj

Andi Shkoza

Landi Roko

Fidan Hajrizi

Miri Kamzes

Tags: Fransua Sula, Franci Sula, Francua Sula


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet