TEKSTESHQIP

Faton Rugova & Tiola Balaj
Urime Bija Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Urime Bija Ime" kënduar nga Faton Rugova & Tiola Balaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.