Më mbaj mend (për 1 muaj)

Felon Records - Kanga (Feat. Lav'da & Caspo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF:
Po don me fol per ghetto, jeten n'rrug e n'hip-hop
Qa din ti per ghetto, jena rrugve non stop
I'm a hustle hustle, ju fuckin' me ma t'fortin
9mm edhe pare e kena kodinNuk kemi video për këtë këngë.


Felon Records
Featuring: Caspo & Lav'da
Publikimi: 26/05/2012


Felon Records - Kanga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanga".
3. Video është e këngës "Kanga", por nuk këndohet nga Felon Records.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Felon Records:


Komente 0