The MAMs 2012 (Fresk Fare 1)

26/12/2012 - 26/12/2012
TV: Tring

The MAMs -- Prodhim i Tring -- Sezoni I, 2012
The MAMs, (Maratona e Muzikaleve Shqiptare), ku për 15 minuta çdo seri, bëhet maratona e këngëve muzikale nga Junior dhe të rinj. Këngët janë krijime të reja, bazuar në fabul, dhe performancë. Finalja The MAMs, ishte një feste gjigante, në prezencë të audiencës u ndane 3 trofe: zerin magjik, fituesin për Junior dhe të rinj.

Zeri MAgjik 2012: Klodiana Vata.
Cmimi 1 Junior 2012 Wendi Mancaku.
Cmimi 1 te rinj Grifshat.
Keta jane imazhi I The MAMs, urime xhulias, Sonit, Aurelit, qe ishin kaq prane me pike, dhe gjithe te tjereve!

The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) Festivale Për Fëmijë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) (Tekste & Video)


Komente 1