Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
05/06/2014 - 05/06/2014
Qendra per Kulture Tetove
TV Koha / Radio Bleta

Tetova organizoi festivalin e radhës BLETËZAT”-2014. Të drejtë konkurimi kishin fëmijë deri në moshën 13 vjecare dhe autorë të këngëve për fëmijë, të papublikuara e me tekste nga bota e fëmijëve. Festivali u mbajt me date 5 Qershor 2014 ne Qendren per Kulture Tetove ne oren 19,00.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1


Komente mbi këtë festival


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet