Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feti Janca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gramsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Feti Janca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse". Më datë 6 Gusht 2019, Vëllezërit Janca publikon videoklipin "Mik Dhe Shok". Më datë 22 Tetor 2019, Vellezerit Janca publikon videoklipin "Vajze Nga Dumrea, Nuse Ne Sulove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Xhevair Jancës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Feti Janca

Komente 0