A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevair Janca

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Xhevair Janca is a instrumentist of Southern Albania Traditional music. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse". Më datë 13 Mars 2019, Vellezrit Janca publikon videoklipin "Me Solle Behare"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pellumb Plaka

Fatos Selmani

Gentian Muska

Polo Nexhipi

Ramadan Kllorgji

Cim Turtulli

Alfred Selimi

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Skender Kalenja


Tags: Xhevair Janca

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019