Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan Gashi - Per Dashni Po Vdes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

¢ka me ba
Nuk di qka me ba
Dikan qe kam dasht
Me tradhti mka vra

Qyysh ka mujt
Aman qyysh ka muujt
Shpinen me ma kthy
E mem lan me vujt

Shookt e mi
Saaa po vuj
Me jetu nuk po muj
Joo nuk po muuj
Shookt e mi
Per dashni po vdees
Mos u zgjofsha neser ne mengjes

Qkaa mej than
Nuk di qa mej than
Veq kta lot e mi
Amanet mja lan
Nuuk e dii
Jo joo nuk e dii
Pse dashnia n'jet
N'vuajtje mu ka kthy

Shookt e mi
Saaa po vuj
Me jetu nuk po muj
Jo nuuk po muuj
Shookt e mi
Per dashni po vdees
Mos u zgjofsha neser ne mengjes


Ky tekst u dërgua nga Mr. SkandaloziFidan Gashi
Publikimi: 17/03/2018
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Fidan Gashi - Per Dashni Po Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Dashni Po Vdes".
3. Video është e këngës "Per Dashni Po Vdes", por nuk këndohet nga Fidan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidan Gashi:


Komente 0