TEKSTESHQIP

Fidani Vogel
Tallavaja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallavaja" kënduar nga Fidani Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj krijimi muzikor është sjellë tek ne i kompletuar me shije me një klip muzikor, i cili u publikua më 21 Gusht 2017. Muzika e këngës është kompozuar nga Latif Bajra, ndërsa teksti u mor përsipër nga vetë artisti.