Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fidush Aliu - O Resul

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Resul".
3. Video është e këngës "O Resul", por nuk këndohet nga Fidush Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fidush Aliu - O Resul  (Feat. Adem Ramadani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Adem Ramadani

26/04/2011

2011-04-26T16:54:06+00:00O Resul te kujtojm me mall ty qet patem imam.2xprej kur nga kjo bot Ke Dal Bilali s'theret ezan.

Kur Ngritem te jap ezanin mallengjimi me kaplon 2x.E gjith kjo Bot pa resulin vetem shpiritin ma ngushton

2xJa-Resul-Allah Ja Habib-Allah Ja Nebi-Allah.

Vjen Omeri me Ubejdin e lusin me lot ne sy 2X O Bilal thire ezanin let gzohet aj NEBI

Qlirimi Kudsi sherifit eshte dhurata e ZOTIT Ton 2xTok e Isras Dhe Miraxh-it sot ISLAMIN e pranon

2xJa Resul-Allah Ja Habib-Allah Ja Nebih-Allah

Per Mbi Kuds Billali leshon zerin e Tij Mallengjim 2xQdo As'hab tani loton nga kujtimet qe ju vin

O ME I Dashuri Muezin Dhasht Allahu Ne Keuther 2xTa Therasesh Ti Ezanin Kur T'shohesh At Pejngamber

2xJa Resul-Allah Ja Habib-Allah Ja Nebih-Allah


Ky tekst u dërgua nga Abid Gafurri
Më Shumë Këngë Nga Fidush Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet