TEKSTESHQIP

Fil Avdia
Aroma
Lyrics

sa lot, i derdha per ty
mos i numero, se behet shi
sonte per ty, un jam asgje
e ti gjithcka o dashuri

akoma akoma
me ka mbet aroma
e tradhetis mbi trupin tim
i humba te gjitha
ca ishte dhe e jona
tkam lon zotin sta du dashnin

m'ke vra, s'din sa me ke vra
te fala dashnin e keq mka kap
sa faj, ti mbi veten mban
ah se di a guxoj me t'fal

akoma akoma
me ka mbet aroma
e tradhetis mbi trupin tim
i humba te gjitha
ca ishte dhe e jona
tkam lon zotin sta du dashnin

DËRGOI:
INFO
Produkti muzikor është paraqitur tek ne i plotësuar mjaft mirë me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi Studio Shahini. Ky videoklip u publikua më 22 Shtator 2018. Për muzikën dhe për arranzhimin u përkujdes Valter Beqo, për këtë këngë ka punuar tekstin 2 Step, ndërsa produksioni audio vjen si krijim nga Agron Avdia.