Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fillimi I Fundit
Këngët (3)
Biografia
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fillimi I Fundit është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Anëtarët e Grupit ''Fillimi i Fundit'' kan qenë: • Adnan Dragaj, voc • Muhamet Veseli, git • Labinot Krasniqi, bas • Florent Boshnjaku, keys • Agron Dragaj, drum • Luan Tashi, drum Grupi është formuar në vitin: 1986, Prishtinë Dhe ka qenë aktiv deri në vitin: 1990...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Florent Boshnjaku

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fillimi I Fundit

Komente 0