A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fifi - Nanush 1


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  129

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2018

2018-02-10T16:10:19

Music & Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Arrangement:

Apollo

Video Production:

MAX Production


Kokshe shume ndjeshem
ok qe po t'le reha'
nuk je i paprekshem
qata po ta boj bajat
je teper i lezetshem
lezetovna met pas ngat
ama je goxha i vemendshem
sa her t kqyri em kap mat

[REF.:]
Kur s'je em kalon truri monofaze
po, po, monofaze
nanusho pse vazhdono me m'plas
afrohu mos em plas
mi shkakton trurit monofaz
po, po, monofaz
nanusho pse vazhdon me m'plas
afrohu em mos m'plas

O zot sa i shishem
po du me te me kon e kapt
po du teper shlirshem
me ta kap mendimin n'takt
teper i rendeshishem
te un po bohesh, ky o fakt
e mbasnej un habitshem
du me t'shtrengu pa afat

2x
Check, check
Instagramin ja kontrolloj
mos i ka bo follow naj femen
ishalla jo, sosht kalloj
kqyri, kqyri qysh foli
me tjetr kur po e takoj
nervat mos ti nxej
se mbasnej e kuptoj qe provokoj

[REF.:]
Kur s'je em kalon truri monofaze
po, po, monofaze
nanusho pse vazhdono me m'plas
afrohu mos em plas
mi shkakton trurit monofaz
po, po, monofaz
nanusho pse vazhdon me m'plas
afrohu em mos m'plas

Check, check
Instagramin ja kontrolloj
mos i ka bo follow naj femen
ishalla jo, se shkalloj
kqyri, kqyri qysh foli
me tjetr kur po e takoj
nervat mos ti nxej
se mbasnej e kuptoj qe provokoj


Lyrics submited by Anxhela Dtlre-Cards (3)

U krijua nga Sonja 2018-08-15 16:26:32
Check, check
Instagramin ja kontrolloj
mos i ka bo follow naj femen
ishalla jo, sosht shkalloj
2018-04-08 19:09:21
teper i lezetshem
lezetovna met pas ngat
ama je goxha i vemendshem
sa her t kqyri em kap mat
2018-02-17 23:56:16
Kur s'je em kalon truri monofaze
po, po, monofaze
nanusho pse vazhdono me m'plas
afrohu mos em plas

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019