A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fifi - Habibi  (Feat. Lamar)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  957

Fans' Comments

1 🔥🔥

21/08/2018

2018-08-21T15:00:07

Music:

Apollo

Video Production:

MAX Production


[Fifi:]
Po vjen po vjen shote galica e kti shekulli
SAaa mkeni trem jam bo shoqe me akullin
Keni me m’kqyr shtremt e Di nuk mkeni llogarit
Keni me msu shum tash e mas prej alfabetit Fifi
Un po knaqna ska lidhje hajde knaqem
1xhiro prishtin tiran un du me bo me naqot
Sa tdush flas un Qa tdush flas un
Se sa ma shum bo si budall qaq ma shum tjetrit I rrasen

Jom ul sot pi boj vetes leksione truni
Kqyr amerika loqk ën cfar gjendje na pruni
Q* b****s mos gabo me prek pirunin
Se hala pa ja nis mir ahhhh jom ka ta shoh funin
Ka shkolla per mbi shkolla nese do me fol per shkoll
Po shtyhni si karcylla po ma jep direkt ën zorr
Sëm bon pershtypje nese e ki belin e holl
Mos I jep vetes rensi se je tu kalb n’silikon oj moll
Jo tybe sen spo disha jo tybe sen spo nisha
n’loj po bojn si Gango nshpi jan kinxha jasht jan bi**ha
Skan met mo as burr krejt jon bo snitcha Dej dje lulija ke me dimija sot me brek t hiqta
Hajt se ka kush mju qit n dell
I hyna thell po konkurencen me hashash kam me jua mshtjell
E keni flliq kejt u bo bordell
Oj ciceronke trapi tu ka bo e shpell


Lyrics submited by Soffyye-Cards (5)

2018-09-22 18:06:33
Hajt se ka kush
m'ju qit n'dell
I hyna thell
po konkurencën
me hashash
kam me jua mshtjell
2018-09-08 00:25:54
E keni flliq kejt
U bo portell
Oj ciceronke trapi
Tu ka bo shpell
2018-09-05 06:56:44
Keni me msu shum
tash e mas
prej alfabetit Fifi
2018-09-04 18:12:01
S'më bon përshtypje
nëse e ki belin e holl
Mos i jep vetes rënsi
se je tu kalb n’silikon
oj moll
U krijua nga LORI 2018-08-29 13:19:10
Keni me m'kqyr shtremt
E di nuk m'keni llogarit

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019